Pielęgnacja domowa jest wsparciem i kontynuacją zabiegów przeprowadzonych przez kosmetyczkę, razem stanowią całość i prowadzą do osiągnięcia celu, jakim jest zdrowa skóra. Cieszy mnie to, że coraz częściej moi klienci mają tą świadomość i proszą o radę jakich kosmetyków na co dzień powinni używać przy ich rodzaju cery, bądź problemach skórnych.

W trakcie konsultacji, bądź przy wykonywaniu u mnie zabiegu, odpowiednio dobieram rodzaje kosmetyków pielęgnacyjnych do stosowania w domu, jednak najważniejsze jest to, aby były one zdrowe. 

Chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom i mieć pewność, że zabiegi przeprowadzane przeze mnie, są właściwie zintegrowane z zabiegami domowego zacisza, wprowadziłam możliwość zakupienia u mnie kosmetyków indywidualnie i precyzyjnie wycelowanych w potrzeby klienta.

W związku z powyższym:

Jakie kosmetyki można u mnie kupić?

- wyłącznie zdrowe, naturalne, skrupulatnie przeze mnie wyselekcjonowane, ekologiczne, bez szkodliwej chemii i niepotrzebnych dodatków

- tylko sama skuteczność zaczerpnięta od natury

- co dla mnie ogromnie istotne- kosmetyki nie są testowane na zwierzętach

Dlaczego wyłącznie stacjonarnie?

- ponieważ najpierw muszę zbadać co będzie dla Państwa bezpieczne i skuteczne

Jaka cena?

- kosmetyki naturalne są drogie w produkcji, jednak w trakcie selekcji postarałam się o to, aby jakość ich była bardzo dużą wartością, przy jednocześnie przystępnej cenie

Co jeszcze ważne?

- producenci wybranych przeze mnie kosmetyków są wyłącznie z Polski

A!

- i nie jest prawdą, że naturalne kosmetyki mają krótki termin ważności

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now